^ powrót na poczatek strony
facebook

Uczniowie sami o sobie i dla siebie:)

Informacje na bieżąco, więc poniekąd na gorąco!

Gazetkowe początki...

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

     Witamy serdecznie na naszym portalu szkolnej gazetki internetowej. 8 grudnia 2012r. w szkolnym studio redakcyjnym rozpoczęły się pierwsze prace związane z uruchomieniem internetowej prasy szkolnej "Gimzetka Wyszki". Po przyswojeniu koniecznych widomości i umiejętności gazetka weszła do obiegu wśród uczniów.

        Lubisz pracę w grupie i dobrą zabawę w miłej atmosferze? Masz głowę pełną ciekawych pomysłów, jesteś odważny i nie boisz się wyzwań? To wiedz, że własnie na Ciebie czekamy! Kreatywność i oryginalność to cechy poszukiwane u przyszłych "Gimzetkowiczów". Nie czekaj ani chwili dłużej, zgłoś się od razu, bo inni mogą Cię uprzedzić. Możesz zabrać ze sobą przyjaciół i znajomych. ;)