^ powrót na poczatek strony
facebook

Uczniowie sami o sobie i dla siebie:)

Informacje na bieżąco, więc poniekąd na gorąco!

Książka dla Ciebie:)

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

 

 " Wybór " Nicholasa Sparksa to kolejna książka, którą miałam okazję przeczytać, która mnie nie zawiodła. Gabby, jedna z głównych postaci, chciała się usamodzielnić i ułożyć sobie życie. Kupiła własny dom, ma dobrą pracę i kochającego chłopaka. Gdy poznała swojego nowego sąsiada jej życie zmieniło się. Gabby musiała dokonać wyboru. Lecz to nie jest najważniejsza decyzja, którą bohaterowie tej książki będą musieli podjąć. Książka składa się z dwóch części i są one podzielone. W pierwszej części opisane jest życie naszej bohaterki przed poznaniem sąsiada oraz moment, w którym nawiązują bliższą znajomość. W drugiej części ukazane jest życie po 10 latach. Z dnia na dzień ich znajomość przekształca się w coś, co zakończy się wielkim szczęściem, albo równie wielkim dramatem.

 

To jedna z tych rzadkich książek, w które czytelnik się zatapia. Bardzo mocno polecam. Jest dostępna, jak i inne powieści tego autora, w naszej szkolnej bibliotece.