^ powrót na poczatek strony
facebook

Uczniowie sami o sobie i dla siebie:)

Informacje na bieżąco, więc poniekąd na gorąco!

,, Saga zmierzch: Przed świtem 2

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W "Sadze Zmierzch: Przed świtem - część 2" spokój głównych bohaterów po raz kolejny zostaje zakłócony. Oto owoc związku Belli (Kristen Stewart) i Edwarda (Robert Pattinson), Renesmee (Mackenzie Foy), która w ciągu kilku zaledwie miesięcy wyrasta na dorodną 11-latkę, zostaje wzięta za Nieśmiertelne Dziecko. I mimo że dzięki zapobiegliwości Cullenów wampiry z całego świata są w stanie zaświadczyć, że dziewczynka jest jak najbardziej "normalna” (pomijając nadzwyczajną przemianę materii oraz fascynującą zdolność do komunikowania się poprzez dotyk), złowieszczy Volturi, w oparciu o bezpodstawne oskarżenie, i tak postanawiają wypowiedzieć Cullenom wojnę…

 

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 - zwiastun #3 - Przemieniona w wampira Bella i kochający ją bezgranicznie Edward świetnie radzą sobie w nowej roli świeżo upieczonych rodziców. Ich córka, Renesmee, dojrzewa i rośnie z dnia na dzień. Nad rodziną Cullenów krąży jednak niebezpieczeństwo o niespotykanej dotąd mocy. Rada złożona z najpotężniejszych wampirów – Volturi – zostaje błędnie poinformowana, że dziecko Edwarda i Belli nie urodziło się naturalnie, a zostało przemienione wbrew swojej woli. Jest to niezgodne z ustanowionym przez nich prawem. Informacja ta wzbudza ogromny gniew Volturi i od tej pory za wszelką cenę będą pragnęli śmierci dziecka. Edward wraz z resztą swojej rodziny zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się atakowi. Do obrońców Belli i jej dziecka przyłącza się niespodziewanie Jacob. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która do tej pory miała trwać wiecznie. 

 

pobrano z: http://film.onet.pl/recenzje/saga-zmierzch-przed-switem-czesc-2-i-po-zmierzchu