Organizacja wolnego czasu ;>

Opis fabuły:

Akcja filmu rozpoczyna się na dobre 18 września 2006 roku na przedmieściach San Diego. Główni bohaterowie, studentka anglistyki Katie i jej chłopak − makler Micah, właśnie wprowadzili się do gustownie urządzonego piętrowego mieszkania. Katie twierdzi, że od wczesnych lat dziecięcych odczuwa obecność duchów w swoim otoczeniu, i podejrzewa, że przybyły one za nią do nowego domu.

Czytaj więcej: Organizacja wolnego czasu ;>

Straszny film 5

Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena („Dwóch i pół”), Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale.

Czytaj więcej: Straszny film 5

,, Wielki Stach"

Stan, tchórzliwy typ po pięćdziesiątce, wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że za zdefraudowanie sporej sumki pieniędzy trafi za kratki. Perspektywa spędzenia długich lat w więzieniu skłania go do podjęcia nauki... wschodnich sztuk walki. Tylko w ten sposób - uważa - zdoła uchronić się przed niebezpiecznymi współwięźniami. Po drugiej stronie muru odkryje w sobie też masę innych talentów.

Pobrano z http://film.gazeta.pl/film/2,23804,,Wielki_Stach,,115632031,2925.html

,, Saga zmierzch: Przed świtem 2

W "Sadze Zmierzch: Przed świtem - część 2" spokój głównych bohaterów po raz kolejny zostaje zakłócony. Oto owoc związku Belli (Kristen Stewart) i Edwarda (Robert Pattinson), Renesmee (Mackenzie Foy), która w ciągu kilku zaledwie miesięcy wyrasta na dorodną 11-latkę, zostaje wzięta za Nieśmiertelne Dziecko. I mimo że dzięki zapobiegliwości Cullenów wampiry z całego świata są w stanie zaświadczyć, że dziewczynka jest jak najbardziej "normalna” (pomijając nadzwyczajną przemianę materii oraz fascynującą zdolność do komunikowania się poprzez dotyk), złowieszczy Volturi, w oparciu o bezpodstawne oskarżenie, i tak postanawiają wypowiedzieć Cullenom wojnę…

Czytaj więcej: ,, Saga zmierzch: Przed świtem 2